Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Place of Origin | china |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | a variety of natural ingredients, rich in vitamin C and hyaluronic aci |
| Quantity | 2/4pcs |
| Model Number | Kojic Acid Handmade Soap |
| NET WT | 65g |
| Brand Name | MOFAJIANG |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Soap |
| feature 1 | skin whitening soap |
| feature 2 | Body whitening soap |
| feature 3 | Body Cleansing soap |
| feature 4 | Lightening Dark Underarm Leg Body Cleansers |
| feature 5 | Face Soap |
| feature 6 | Skin Care |
| feature 7 | Body Care |
| feature 8 | face cleanser |
| feature 9 | Body Bath Soap |
| feature 10 | Blackhead Removal Makeup Soap |
Instock
There are no reviews yet.