Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning |
| Place of Origin | China |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Natural Plant |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Vitamin C Handmade Soap |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| Brand | Jaysuing |
| Feature 1 | Washing Cleansing Soap |
| Feature 2 | Bath Soap |
| Feature 3 | Hydrating Skin |
| Feature 4 | Bleaching Dark Skin |
| Feature 5 | Lighten Dark Underarm |
| Feature 6 | Remove Dead Skin |
Instock
There are no reviews yet.