Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | Other |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 0805 |
| Scale | 1:87 |
| Type | 3V light |
| Theme | Buildings |
| Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | 0805 Flashing SMD Led |
| Voltage | 3V/12V |
| wire Length | 20cm |
| Wire | 0.34mm |
| color | Blue, Red Orange white Green yellow and colorful |
| Application | Toys, Building Train, Home decoration |
| including | 10pcs |
Instock
There are no reviews yet.