Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Ingredient | Wood Bristle |
| Quantity | 1 |
| Model Number | Dry Brushing |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| A | Dry Brushing |
| B | Shower Brush |
| C | Body Brush |
| D | Back Scrub |
| E | Back Scrubber |
| F | Weight 200g |
| G | Material Wood Bristle |
Instock
There are no reviews yet.