Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kill Germs, Disinfection, Remove Germs, Bacteriostatic, Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Turmeric, Lemon, Kojic Acid |
| NET WT | 100g |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.