Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 10 cm |
| Warning | the package not include airplane model |
| Gender | Unisex |
| Model Number | TRS-PD2-400 |
| Plastic Type | PVC |
| Vehicle | Airplanes |
| Scale | 1:400, 1:400 |
| Type | Aircraft Runway Model |
| Theme | Vehicle |
| Material | Plastic, PVC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | Aircraft Runway Model |
| Size | about 20*30cm |
| Using | Aircraft Scene Display |
| Package | 1Pcs, not include airplane model |
Instock
There are no reviews yet.