Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 4 cm |
| Material | easy carry and convenient use, tattoo marker pen |
| Model Number | tattoo marker pen, easy carry and convenient use |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | tattoo marker pen |
| Color | white |
| Application | for microblading pigment |
| Packing | 1pc into a bag |
| MOQ | 10pcs/20pcs |
| Feature | easy carry and convenient use |
| Length | 15cm |
| type | microblading eyebrow pen |
| type1 | eyebrow marker pen |
| type2 | Surgical Skin Marker Pen |
| type3 | Microblading Tattoo Pen |
| type4 | for Permanent Make up |
| type5 | Tattoo Supplies |
| style | eyebrow marker |
| style1 | Microblading supplies |
| style2 | eyebrow pencil |
| style3 | Permanent Make up Supplies |
| style4 | for Eyebrow Design |
| style5 | for microblading pigment |
| type11 | microblading eyebrow pen |
| type12 | micropigmentation supplies |
| type13 | microblading pen |
| type14 | pmu pencil |
| type15 | brow lamination tool |
| type16 | tattoo skin marker |
| type17 | white thread for permanent makeup marking |
| type18 | white pen for eyebrow |
| type19 | stencils make up |
| type20 | pmu accessories |
| type21 | permanent makeup |
| type22 | microblading supplies |
| type23 | tattoo accessories |
| type24 | pmu supplies |
| type25 | microblading eyebrow pen |
| type26 | Brow |
| type27 | tebori microblading |
| type28 | microblading pen |
| type29 | tattoo supplies |
| type30 | white marker microblading |
| type31 | crayon microblading |
| type32 | eyebrow pen white |
| type33 | pmu brows white surgical marker |
| package | as the purchase option |
Instock
There are no reviews yet.