Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.666 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Depilatory Heater, Depilatory Heater |
| Material | Plastic |
| Size | wax heater |
| Brand Name | LANSSAL |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Type | Depilatory Machine |
| Function | Wax Heater |
| Voltage | 110/220V |
| Power | 80W |
| Capacity | 500ml |
Instock
There are no reviews yet.