Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | M:3.0*0.5mm/2.5*0.5MM |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | HZ-031 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Styling Accessory |
| Number of Pieces | COMBO |
| Package | 1 Set |
| Screw set color 1 to 8 | 15pcs*8=120pcs |
| Screw set color 17 to 24 | 15pcs*8=120pcs |
| 9 to 14 Scissor silencer | size 3.0*0.5mm 30pcs*6 colors=180pcs |
| 15 Scissor silencer | size 3.0*0.5mm 60pcs |
| 16 Scissor silencer | size 2.5*0.5mm 60pcs |
Instock
There are no reviews yet.