Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | ION-, Thermostatically Operated, Automatic Power off, International Voltage, Anti Scalding |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 140 °C |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CE |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Electric Straighten Hair Brush | Hair Straightener |
| Hair Straightener Comb | Electric Hair Comb |
| Electric Hot Comb | Straightening Brush |
Instock
There are no reviews yet.