Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Fixed, Non-rotatable |
| Optimal styling time | Less than 1 min. |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | CCC, CCC |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Max. temperature | 180°C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | Less than 25 W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 160 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.