Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.549 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | ION-, Thermostatically Operated, Automatic Power off, International Voltage, Anti Scalding |
| Optimal styling time | 1-2 min. |
| Certification | ce |
| Power Source | Electric |
| Service life of thermal plate/bar | More than 50, 000 times |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 140 °C |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Electric Hot Comb | Hair Straightening Comb |
| Negative Ion | Ionic Hair Straightener Curler Brush |
| Hair Straightening Brush | Electric Fast Heating Comb |
Instock
There are no reviews yet.