Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.323 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 13 × 6 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 240 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 40W-59W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 180 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
Instock
There are no reviews yet.