Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | steam, International Voltage, Anti Scalding |
| Optimal styling time | 3-5 min. |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 220 °C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | 100-240W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 80 °C |
| Brand Name | UKLISS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Steam Hair Straightener | Steam Flat Iron |
| Hair Straightening Irons | Steam Straighteners |
| Hair Straightener | Straightening Iron |
| Flat Iron | Hair Straightening |
Instock
There are no reviews yet.