Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 28 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Wireless Portable, ION- |
| Optimal styling time | 1-2 min. |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 160 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.