Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.575 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | 3in1 |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | TH-49 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 500ml |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Type | hair dye shampoo |
| Type 2 | black hair shampoo |
| Type 9 | hair dye shampoo 3 in 1 |
| Type 11 | white hair darkening shampoo |
Instock
There are no reviews yet.