Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Ingredient | hair growth spray 30ml, hair growth essence |
| Quantity | 1pc, 1pc |
| Model Number | hair growth spray, hair growth spray |
| Hair Type | All |
| NET WT | 30ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Okeny's |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Production License | 20181010 |
| item one | hair growth spray 30ml |
| item three | hair growth essential oil 20ml |
| effect | anti hair loss, control hair oil |
| effect2 | fast hair growth |
| suitable for | for all hair loss, and any skin |
| shelf life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.