Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hair Type | All |
| NET WT | 500ml, 500ml |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | shampoo |
| Ingredient | Liquid |
| Model Number | Shampoo |
| Quantity | 1pc |
| Package List | 1 x Shampoo, 4 x Gloves |
Instock
There are no reviews yet.