Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | batana oil |
| Quantity | 1pc |
| Hair Type | All |
| NET WT | 150g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SAUVASINE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.