Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Hair Soap Growth |
| Quantity | Solid Shampoo Bar |
| Model Number | Hair Shampoo Woman for Dry Hair |
| Hair Type | All |
| NET WT | 60g/120g/180g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo |
| Brand | Jaysuing |
| Feature 1 | Hair Growth Shampoo |
| Feature 2 | Ginger Shampoo for Hair Loss |
| Feature 3 | Original Hair Shampoo |
| Feature 4 | Fast Growth Hair |
| Feature 5 | Fast Hair Growth Shampoo |
| Feature 6 | Hair Loss Shampoo |
Instock
There are no reviews yet.