Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Polygonum multiflorum, Ginger, Rosemary |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | Shampoo Bar |
| Hair Type | All |
| NET WT | 60g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Effect 1 | polygonum soap for hair growth |
| Effect 2 | Black Soap Hair |
| Effect 3 | soap cover gray hair |
| Effect 4 | white hair darkening soap, Hair Care |
| Type | Solid Shampoo Ba |
Instock
There are no reviews yet.