Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Ginger |
| Quantity | 2pcs |
| Model Number | Hair Growth Products |
| Hair Type | All |
| NET WT | 600ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo |
| Effect 1 | Hair Growth, Hair Loss Treatment |
| Effect 2 | Repair Damaged Hair |
| Effect 3 | Smoothing |
Instock
There are no reviews yet.