Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hair Type | Normal |
| Gender | Female |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| NET WT | 10g |
| Model Number | Soap Hair Darkening Shampoo Bar |
Instock
There are no reviews yet.