Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Noni fruit herbal essence |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | black hair shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 500ml |
| Gender | Female |
| Brand Name | Okeny's |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Color | black hair shampoo |
| Function | Fast black hair color dye, Nourighsing Hair |
| Feature | Pure Noni fruit herbal essence fast black color dye |
| Usage | Daily fast black hair color dye shampoo |
| Effect | Keeping 3 month black color |
| Key words | black hair shampoo |
| Keyword | hair dye |
Instock
There are no reviews yet.