Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hair Type | All |
| NET WT | 300ml |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Improve hair quality | Repair hair root damage |
| Repair hair root damage | Improve skin condition |
Instock
There are no reviews yet.