Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Batana Oil For Hair Growth |
| Quantity | 1pcs/2pcs |
| Model Number | Anti Hair Loss |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100g/200g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Item Type | shampoo |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Batana Hair Shampoo |
| Type 2 | Deep Cleansing Shampoo |
| Type 3 | Hair Growth Products |
| Type 4 | Scalp Cleansing Shampoo |
| Type 5 | Hair Care |
| Type 6 | Strengthening Hair Roots |
| Type 7 | Dandruff Shampoo |
| Type 8 | Hair Growth Shampoo |
Instock
There are no reviews yet.