Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Batana Oil |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | LBQ8851 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SAUVASINE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.