Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 23 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| NET WT | 50 ml |
| Gender | Female |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.