Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 Bottle |
| Hair Type | All |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | BOTÁNQUIL |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo, Essential Oil Shampoo |
| Capacity | 473ml |
| Scent | Rosemary |
| Item Form | Liquid |
| Feature | No silicone oil, Decanyl glucoside is gentler and has stronger cleaning power than amino acid surfactants |
Instock
There are no reviews yet.