Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | a, ordinary sponge |
| Model Number | aa, Hair Brush Sponge |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
| style 1 | hair twist sponge brush for dreadlocks |
| style 2 | curl sponge brush for hair |
| style 3 | sponge brush for afro hair |
| style 4 | sponge brush for hair |
| style 5 | hair twist sponge brush |
| style 6 | hair brush sponge |
| style 7 | brush sponge hair |
| style 8 | sponge brush hair |
| style 9 | twist hair brush sponge |
| style 10 | curl sponge hair twist brush |
| style 11 | sponge hair brush |
| style 12 | dog brush for long hair |
| style 13 | tangle teezer hair brush |
| style 14 | hair brush men |
| style 15 | pet brush hair remover |
| style 16 | olivia garden hair brush |
| style 17 | hair brush profissional |
| style 18 | denman brush hair curly |
| style 19 | negative ion hair straightener brush |
| style 20 | small hair brush |
| size | 145X96x45mm |
| Package | sponge hair brush |
Instock
There are no reviews yet.