Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 80*145cm |
| Material | Chunyafang |
| Model Number | Kids ABC |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Feature 1: | Waterproof Hairdressing Cape |
| Feature 2: | Cute Cartoon Printing Children Hair Cutting Apron Cloth |
| Feature 3: | Fashion Children Hair Cutting Dressing Coats |
Instock
There are no reviews yet.