Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 107x67cm |
| Material | Polyester |
| Model Number | hairdressing cape |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES, Beard trimmer cape |
| Type | hair cutting cover |
| Feature 1 | beard capes |
| Feature 2 | haircut cape |
| Feature 3 | hairdressing tools |
| Feature 4 | Thick, comfortable for wear. |
| Feature 5 | Waterproof, breathable and easy to clean. |
| Feature 6 | Non-stick hair, anti-static. |
| Feature 7 | Prevent clothes from getting dirty, use simple. |
| Feature 8 | Best helper for your bathroom. |
| Feature 9 | Hang buckle, color bright, fine craftsmanship. |
Instock
There are no reviews yet.