Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Approx 98.00X65.00X0.30cm |
| Material | Cloth |
| Model Number | hair salon smock |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.