Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 pcs |
| Size | 40cm diameter |
| Material | satins |
| Model Number | 336 |
| Item Type | cap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Satin Bonnet | Sleeping Bonnet Cap |
| Hair Bonnet | Shower Cap |
| Hair Styling Accessories | Women Sleeping Cap |
| Bonnet Satin | sleeping cap |
Instock
There are no reviews yet.