Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Size | 65*100cm |
| Material | Polyester |
| Model Number | WQ027 |
| Brand Name | Kahot |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Color | Black |
| Product Type | Sleeveless Apron |
| Product Name | Work Apron |
| Applicable places | Barber shop, Nail shop, Coffee shop, Restaurant, Studio |
| Applicable people | Most people |
| Function 1 | Antifouling |
| Function 2 | Waterproof |
| Function 3 | Breathable |
| Quantity | 1 piece |
Instock
There are no reviews yet.