Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | standard, 3-7mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | MG3721/14 MG5720/15 MG7745/15 BT1230 BT1232 BT1233 BT1234 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Note | Fit ONLY With 32mm Trimmer |
| Package includes | 1X Adjustable Beard Pivoting Comb |
| Type | Adjustable Beard Pivoting Comb |
| Condition | New |
Instock
There are no reviews yet.