Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15-20cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | YT234 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Product Category | Hair Comb |
| color | Rose red (OPP packaging), blue (OPP packaging) |
Instock
There are no reviews yet.