Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 25mm, 32mm, 45mm, 53mm |
| Material | 00 |
| Model Number | 00 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | comb |
| Feature 1 | Professional Salon Styling Tools |
| Feature 2 | Round Hair Comb |
| Feature 3 | Hairdressing Curling Hair Brushes Comb |
| Feature 4 | Curly Hair Brush |
| Feature 5 | Curling Hair Brushes Comb Barrel |
Instock
There are no reviews yet.