Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 5 cm |
| Size | 12 types |
| Material | Plastic |
| Model Number | Hairdressing Cutting Comb |
| Brand Name | CestoMen |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb, Comb |
| Color | Green |
| Teeth Material | Plastic+Carbon |
| Design | Hair Cut Comb, Hair Tail Comb |
| Feature | Professional, Anti Static |
| Apply | Hair Styling |
| Package | OPP Bag |
| Ships From | China |
| Teeth Width | 3cm |
| Refund&Return Policy | Pls Contact Seller First |
| Feature 1 | Haircut Comb |
| Feature 2 | Hairdressing Comb |
| Feature 3 | Anti Static Comb |
Instock
There are no reviews yet.