Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Biotin |
| Model Number | Anti-Hair Loss Product |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | sevich |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Product name | Sevich Anti Break Hair Styling Braiding Gel 100g |
| Effect 1 | Biotin care braid gel |
| Effect 2 | Improve hair health |
| Effect 3 | Reduce damage hair |
| Effect 4 | Prevent hair loss |
| Type 1 | Traction Alopecia Styling Braiding Gel |
| Type 2 | Anti Break Hair Styling Braiding Gel |
| Type 3 | Hair care |
| Features 1 | Braid gel holder |
| Features 2 | Improve broken hair |
| Features 3 | Hair Styling Braiding |
| Features 4 | Anti-broken hair |
| Features 5 | Biotin edge gel |
| Features 6 | 48H Extreme Hold |
| Features 7 | Hair Edge Control |
| Features 8 | Strong Hair |
| Suit For | All hair |
| Suitable For age | Any Age, unisex, men, women, children, elderly |
| Shelf life | 3 years |
| Dropshipping/Wholesalet | Suppor |
Instock
There are no reviews yet.