Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Black Castor |
| Model Number | GZE189 |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | GZE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.