Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Plant extraction |
| Model Number | mfhf0923jl03-50ml |
| NET WT | 50ml |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes, Curl Enhancer |
| Number of Pieces | One Unit |
| Effect1 | Creates a soft, stretchy styling film on the surface of the hair strand, keeping the curls springy and curly |
| Effect2 | The function of the curl elasticity element is to make the hair more elastic, make the hair easier to curl |
| Effect3 | Make the hair more shiny, make the hair more supple, and make the hair easier to manage |
| Effect4 | Enriched with Vitamin E and rich keratin, it provides timely nourishment to the hair |
| Effect5 | Helping to combat frizz and curb dryness and frizz, Enriched with Vitamin E and rich keratin |
| Effect6 | It provides timely nourishment to the hair, helping to combat frizz and curb dryness and frizz |
| Suitable for | All Skin Types, All Ages |
| Shelf Life | 3 years, adds bouncy to hair, keep the curls curled like a spring, Sets the curls and adds bounce to the hair |
Instock
There are no reviews yet.