Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 50 × 60 cm |
| Model Number | QDBT-1325 |
| Plastic Type | PVC |
| Warning | No sharp |
| Type | Tent |
| Features | SOFT, Foldable, INFLATABLE |
| Material | Plastic, 0.6+0.8mm PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item | Inflatable bubble lodge tent |
| Size | 3m diameter+2m entrance |
| Color | Clear |
| Technique | Heat welding |
| Accessories | Free aie blower and air pump |
| MOQ | 1 piece |
| Shipping way | By express, door to door |
| Usage | For party event or camping tent |
Instock
There are no reviews yet.