Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CPNP, GZZZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Hyaluronic acid |
| Model Number | LK85568A |
| Feature | Anti-Aging, MOISTURIZING, Whitening |
| Formulation | Liquid |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PWYUMAN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | face serum |
| Shelf Life | 3years |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Product Name | LAIKOU Japan Sakura Serum |
| Effect | Improve Dull Moisturizing Skin Whitening cream for body firming, Anti Aging, Remover Wrinkles Whitening cream for face anti wrinkle, Fade Fine Lines Melanin Pigment, Tighten Pores Even Skin Tone Moisturizing, Deep replenishment, Shrink pores, Bright complexion, Anti acne, Morning and evening, Vitamin C Brighten skin, hyaluronic acid, moisturizing, hydrating, whitening, Can be used on all skin types |
| Suitable for | Suitable for who need to hitening Face Cream |
| Quality Inspection | Qualified, Professional hitening Face Cream |
| Expiration Date | 3 years korean skin care products |
Instock
There are no reviews yet.