Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 9 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20190112 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Pomegranate, Pomegranate |
| Model Number | Shrink Pores Face Serum |
| Feature | Whitening |
| Formulation | Liquid |
| Gender | Female |
| Brand Name | MABREM |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | face serum |
| Brand | MABREM |
| Net Weight | 10ml |
| Effect | Shrink Pores |
| Effect 1 | Acne Treatment |
| Effect 2 | Whitening |
| Effect 3 | Moisturizing |
| Effect 4 | Anti-Aging |
| Use for face | Moisturizers Anti Aging Anti Wrinkle Hydrating |
| Ingredient 1 | Hyaluronic Acid |
| Suitable for skin | All skin |
Instock
There are no reviews yet.