Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2017000001 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Silk Amino Acids etc. |
| Model Number | Deep Cleansing |
| NET WT | 200g |
| Feature | Oil-control |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Male |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Other |
| Distributor/Importer | Other |
| Date of Manufacture | See the package |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.