Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Rice Milk, Collagen, Palm Oil, Sodium Hydroxide, Coconut Oil, Perfume, |
| Model Number | tz1c21z1 |
| NET WT | 60g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Disaar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.