Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Face Brightening Cleanser |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Deeply Washing Face |
| Model Number | Improve Face Acnes |
| NET WT | 50g |
| Feature | Oil-control |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Male |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Exfoliating Face Cleaner |
| Distributor/Importer | Effective Acne Removal |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
| Function 1 | Remove Dark S-Pots |
| Function 2 | Men Facial Cleanser |
| Function 3 | Improve Acnes Blackheads |
| Function 4 | Facial Hydrating Cleanser |
| Function 5 | Acne Treatment Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.