Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2018189747 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Volcanic mud |
| Model Number | Cleanser |
| NET WT | 150g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Disaar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| Applicable skin | Universal |
| Shelf life | 5 years |
| Degree of foaming | Foam cleansing |
Instock
There are no reviews yet.