Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2017000001 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Salicylic Acid |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| cosmetics | hydrating |
| category | facial cleanser |
| Shelf life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.